Przejdź do głównej treści strony
Aktualności
Laboratorium regionalnych polityk uczenia się przez całe życie. Europejski Okrągły Stół
Laboratorium regionalnych polityk uczenia się przez całe życie. Europejski Okrągły Stół
Wydarzenie ma na celu omówienie kierunków rozwoju polityki uczenia się przez całe życie (lifelong learning) w odniesieniu do osób dorosłych, a także przedyskutowanie możliwości rozwoju współpracy międzyregionalnej w tym zakresie.
Prelegentami i panelistami będą przedstawiciele instytucji europejskich (CEDEFOP), krajowych z Polski (MEiN, FRSE, PARP), regionalnych z Małopolski, a także naukowcy z Uniwersytetów Jagiellońskiego w Krakowie i Bosforskiego w Stambule, eksperci z Polski, Włoch, Wielkiej Brytanii, Belgii.
Wydarzenie służy przedstawieniu koncepcji „Laboratoriów regionalnych polityk uczenia się przez całe życie”, których zadaniem będzie monitorowanie i rozwój polityki uczenia się przez całe... »
Ogłoszenie o konkursie na stanowisko typu Post Doc. w grancie T-AP RRR GEN-MIGRA: Gender, mobilities and migration during and post COVID-19 pandemic- vulnerability, resilience and renewal
INFORMACJA O KONKURSIE
REKTOR Uniwersytetu Jagiellońskiego
ogłasza konkurs na stanowisko
ADIUNKTA w grupie pracowników badawczych
w Instytucie Socjologii
na Wydziale Filozoficznym
w dyscyplinie nauk socjologicznych
Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymogi określone w art. 1 1 3 , 116 ust. 2 pkt 3 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce oraz zgodnie z § 165 Statutu UJ odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym:
posiadają co najmniej stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych;
posiadają odpowiedni dorobek naukowy;
biorą czynny udział w życiu naukowym.
Informacja o projekcie i zadaniach:
Oferujemy stanowisko typu Post Doc. w grancie T-AP RRR GEN-MIGRA: Gender, mobilities and migration during and post COVID-19 pandemic- vulnerability, resilience and renewal, No-2021/03/Y/HS6/00159,w pełnym wymiarze czasu pracy, na okres trwania projektu (maks. 24 miesiące). GEN-MIGRA to międzynarodowy projekt skupiający badaczy z Brazylii, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Polski. Jego celem jest analiza wpływu pandemii COVID-19 na transnarodowe wzorce migracji kobiet w kontekście zróżnicowania polityk krajowych pojawiających się w odpowiedzi na globalny kryzys. Projekt ma dostarczyć wiedzy na temat doświa... »