Widok zawartości stron Widok zawartości stron

FORUM IS UJ: Kliniczna socjologia i praca socjalna w świetle edukacji aksjologicznej

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na drugie spotkanie w ramach FORUM IS UJ, które odbędzie się 14 grudnia 2021 roku w godzinach 13:30-14:30, w sali Kominkowej Instytutu Socjologii UJ (czytelnia Biblioteki) oraz on-line na platformie MsTeams.

Będziemy mieć przyjemność wysłuchać wystąpienia dr. hab. Huberta Kaszyńskiego, prof. UJ, zatytułowanego Kliniczna socjologia i praca socjalna w świetle edukacji aksjologicznej.


Ze względu na sytuację epidemiologiczną, spotkanie będzie transmitowane on-line na platformie MsTeams - kanał Forum IS UJ


Forum IS UJ jest miejscem prezentacji prac badawczych prowadzonych w Instytucie Socjologii UJ. Jego celem jest pobudzenie dyskusji wokół badań prowadzonych w Instytucie, stosowanych podejść metodologicznych jak i perspektyw teoretycznych. To miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, szukania wspólnych rozwiązań dla dylematów metodologicznych czy praktycznych. Forum jest otwarte dla pracowników i pracowniczek IS UJ, osób studiujących oraz wszystkich, którzy chcą dyskutować na temat podejmowanych problemów badawczych.

Każde spotkanie to 30-minutowa prezentacja i 30-minutowa dyskusja. Forum odbywa się co miesiąc, we wtorek w godz. 13:30-14:30, w przerwie między zajęciami.


Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

Data opublikowania: 08.12.2021
Osoba publikująca: Olga Maciejewska