Komunikat w sprawie zmiany trybu kształcenia na Wydziale Filozoficznym UJ w związku z sytuacją pandemiczną Covid-19

Informujemy, że zgodnie z treścią Komunikatu Prodziekana ds. dydaktycznych Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego z 21 stycznia 2022 r. w sprawie: zmiany trybu kształcenia na Wydziale Filozoficznym UJ w związku z sytuacją pandemiczną Covid-19, od dnia 24 do 28 stycznia 2022 roku zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filozoficznym będą się odbywać w trybie zdalnym.

Organizacja zimowej sesji egzaminacyjnej odbywa się zgodnie z obowiązującym harmonogramem, z możliwością przeprowadzania zaliczeń i egzaminów w trybie zdalnym.

Obsługa studentów przez sekretariaty dydaktyczne jednostek WFz UJ powinna odbywać się zdalnie. Wszystkie sprawy należy załatwiać poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny z osobą obsługującą dany kierunek studiów. Tylko w wyjątkowych przypadkach, po uprzednim uzgodnieniu z pracownikiem sekretariatu dydaktycznego, obsługa studenta może odbyć się w trybie kontaktu bezpośredniego.

Biblioteki jednostek WFz oraz ich czytelnie, zachowując reżim sanitarny, pozostają czynne.

Zob. PEŁNĄ TREŚĆ KOMUNIKATU