Komunikat Dziekana Wydziału Filozoficznego UJ ws. zmiany trybu kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022

Dziekana Wydziału Filozoficznego
Uniwersytetu Jagiellońskiego
z 28 stycznia 2022 r.

w sprawie: zmiany trybu kształcenia w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022

W trosce o bezpieczeństwo studentów i pracowników Wydziału, w sytuacji wzrastającej liczby zachorowań na Covid-19, zostają wprowadzone zmiany w organizacji kształcenia.

Od dnia 25 lutego do 13 marca 2022 roku zajęcia dydaktyczne na Wydziale Filozoficznym będą się odbywać w trybie zdalnym.

We wskazanym terminie zajęcia praktyczne i laboratoryjne, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa, mogą się odbywać w trybie stacjonarnym.

Po tym okresie, tj. od dnia 14 marca do końca semestru, zajęcia dydaktyczne – co do zasady – prowadzone są w trybie stacjonarnym, z dopuszczalnymi elementami nauczania zdalnego (zob. harmonogramy na stronach jednostek Wydziału).

Jednocześnie należy zastrzec, że w wypadku pogorszenia się sytuacji epidemiczno-sanitarnej organizacja zajęć będzie dostosowywana do wprowadzanych przez Rektora UJ zmian i obostrzeń.

Dziekan Wydziału Filozoficznego
Uniwersytetu Jagiellońskiego