Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na 10. Seminarium Skoncentrowane na Osobie "nasza mała mama"

Instytut Terapii i Edukacji Społecznej - Stowarzyszenie oraz Instytut Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie serdecznie zapraszają na jubileuszowe 10. Seminarium Skoncentrowane na Osobie.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy i przy wsparciu Działu ds. Osób Niepełnosprawnych UJ.
 

Gościć będziemy Lidię Iwanowską-Szymańską - autorkę książki nasza mała mama. Ilustrowana przez Aleksandrę Grzegorek książka-wiersz to opowiedziana z perspektywy dziecka historia niesłyszącej mamy.

Ważnym motywem Seminarium będzie również temat dostępności.


Seminarium odbędzie się 7 czerwca 2022 r. w godzinach 17:00 - 19:15 w Centrum Wsparcia Dydaktyki UJ, ul. Ingardena 6 (wejście od ul. Oleandry 2A), sala 1.10 (I piętro).

​LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!
Zgłoszenie chęci udziału prosimy dokonać poprzez FORMULARZ lub drogą mailową na adres: naszamalamama@gmail.com w terminie do 3 czerwca 2022 r. Mailowo, w zależności od dostępności wolnych miejsc, otrzymacie Państwo informację zwrotną dotyczącą przyjęcia lub nieprzyjęcia zgłoszenia.
 

Spotkanie transmitowane będzie także na żywo na kanale Instytutu Socjologii UJ na YouTube. Wszystkich, którym nie uda się zarejestrować na spotkanie gorąco zachęcamy do śledzenia transmisji!
 

Wydarzenie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy.


We wszelkich sprawach związanych z wydarzeniem prosimy o kontakt na adres: naszamalamama@gmail.com