dr Ilona Barańska - absolwentka IS UJ Laureatką VIII Konkursu Naukowego im. prof. Jerzego Piotrowskiego na prace doktorskie i magisterskie o tematyce gerontologicznej lub geriatrycznej

Z radością dzielimy się z Państwem informacją, że dr Ilona Barańska - absolwentka Instytutu Socjologii UJ, została Laureatką VIII Konkursu Naukowego im. prof. Jerzego Piotrowskiego na prace doktorskie i magisterskie o tematyce gerontologicznej lub geriatrycznej (obronione w latach 2017-2020), przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Gerontologiczne.

Nagrodę przyznano za pracę magisterską zatytułowaną Jakość życia opiekunów rodzinnych osób starszych przebywających w środowisku domowym napisaną pod kierunkiem dr. Szymona Czarnika i obronioną w naszym Instytucie we wrześniu 2020 r.

Serdecznie gratulujemy!