Analiza dyskursu jako teoria i metoda badawcza

Zakład Socjologii Struktur Społecznych IS UJ zaprasza na otwarte zabranie naukowe w dniu 21 listopada (czwartek) b.r. w godz. 14:30 – 16:00 w pok. 56 (Instytut Socjologii UJ, ul. Grodzka 52 w Krakowie, I piętro). W trakcie zebrania referat pt. Analiza dyskursu jako teoria i metoda badawcza w socjologii wygłosi mgr Tomasz Leśniak.

Mgr Tomasz Leśniak jest doktorantem afiliowanym w Zakładzie Socjologii Struktur Społecznych Instytutu Socjologii UJ, absolwentem socjologii w Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Uniwersytetu Essex w Wielkiej Brytanii. Zajmuje się zagadnieniami polityki edukacyjnej oraz konfliktami pojawiającymi się w tym obszarze. Obecnie pracuje nad rozprawą doktorska poświęconą socjologicznej analizie dyskursu wokół problemów systemu edukacyjnego w Polsce.

Data opublikowania: 04.11.2013