Prof. P. Sztompka dla Uniwersytetu w Berkeley

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu, jakiego prof. dr hab. Piotr Sztompka udzielił Uniwersytetowi w Berkeley. Wywiad ukazał się również na głównej stronie Międzynarodowego Stowarzyszenia Socjologicznego (ISA): www.isa-sociology.org w zakładkach "Presidential Series" praz "Journeys Through Sociology". Rozmowa z prof. Sztompką jest częścią cyklu wywiadów pt. "Journeys Through Sociology" z Przewodniczącymi Międzynarodowego Stowarzyszenia Socjologicznego (ISA). Przypominamy, że Pan Profesor sprawował tę prestiżową funkcję w latach 2002-2006. Uniwersytet w Berkeley był także pierwszym uniwersytetem amerykańskim, z którym na początku l. 70. zetknął się prof. Sztompka, goszcząc tam jako Fulbright Fellow i rozpoczynając swoją międzynarodową "socjologiczną podróż". Polecamy!

Link do materiału wideo