Dni Erasmusa w Instytucie Socjologii UJ

Serdecznie zapraszamy na Dni Erasmusa w Instytucie Socjologii UJ, które odbędą się w dniach 21-23 stycznia 2014 (wtorek-czwartek). Czekamy na Was w godzinach 10.00-13.00 na stoisku w okolicach Sekretariatu na I piętrze IS UJ.

Chcemy Was przekonać, że stypendium Erasmusa to dobrze wykorzystany czas i możliwość zdobycia nowej wiedzy, doświadczeń i znajomości.

Dni Erasmusa w Instytucie Socjologii to szansa na:

• poznanie oferty uczelni partnerskich Instytutu; zapoznanie z nowymi zasadami Erasmus Plus;
  • zdobycie szczegółowych informacji dotyczących rekrutacji na stypendium;
  • rozmowę ze studentami i studentkami, którzy uczestniczyli w programie Erasmus i na zdobycie praktycznych informacji z pierwszej ręki.

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie przez najbliższe dni umieszczać będziemy interesujące i przydatne informacje związane z Erasmusem.

Erasmus. Dobrze wykorzystany czas!