Zaproszenie na wernisaż

Już po raz drugi studenci Instytutu Socjologii UJ wzięli udział w międzybranżowych warsztatach projektowych. Wspólnie z kolegami i koleżankami z Akademii Sztuk Pięknych Wydziału Architektury Wnętrz, Politechniki Krakowskiej Wydziału Architektury oraz Zakładu Estetyki Instytutu Filozofii UJ stworzyli projekty miejskiej przestrzeni.

Z przyjemnością zapraszamy na wystawę tych prac, zatytułowaną "Trans-formacje lokalnej tożsamości: Forum - Cracovia - NOT. Interdyscyplinarne warsztaty studenckie Nowa Przestrzeń 2013". Wernisaż odbędzie się 6 lutego 2014 r., czwartek o godzinie 17.15, Dolny Pałac Sztuki, pl. Szczepański 4.

Wystawa będzie dostępna do 2 marca 2014 r. Szczegółowe informacje o projekcie i wystawie TUTAJ.

Data opublikowania: 04.02.2014