"Dynamika protestów skrajnej prawicy w Polsce..."

Zakład Socjologii Struktur Społecznych zaprasza na otwarte zebranie naukowe w dniu 10 kwietnia (czwartek) 2014 r. o godz. 14:30, w trakcie którego referat pt. "Dynamika protestów skrajnej prawicy w Polsce (1989 – 2012). Wyniki pierwszej fazy badań" wygłoszą mgr Daniel Płatek oraz dr Piotr Płucienniczak.

Spotkanie odbędzie się w pokoju 56 w Instytucie Socjologii UJ, ul. Grodzka 52, I piętro.

Mgr Daniel Płatek jest absolwentem socjologii w Uniwersytecie Jagiellońskim oraz doktorantem w Instytucie Studiów Regionalnych UJ i obecnie w Szkole Nauk Społecznych IFiS PAN w Warszawie.

Dr Piotr Płucienniczak jest również absolwentem socjologii UJ. W styczniu 2014 r. uzyskał stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych (dyscyplina: socjologia) na podstawie pracy poświęconej socjologicznej analizie środowiska „Krytyki Politycznej".

Obecnie obaj wspomniani wyżej realizują w Zakładzie Socjologii Struktur Społecznych projekt badawczy pt. „Dynamika protestów skrajnej prawicy w Polsce, 1989 – 2012" (proj. nr 187786) finansowany przez Narodowe Centrum Nauki w ramach programu PRELUDIUM 5.

Data opublikowania: 31.03.2014