Uczymy praktycznie!

W dniach 22 i 29 marca 2014 roku studenci i studentki Instytutu Socjologii mieli okazję wziąć udział w „Warsztatach Praktycznej Pracy Badacza" organizowanych przez Sekcję Badań Społecznych KNSS UJ we współpracy z firmą PMR. Spotkania poświęcone były zagadnieniom związanym z realizacją projektów z zakresu badań marketingowych i doradztwa biznesowego. Szkolenie prowadzone przez doświadczonych badaczy (w tym kierowników Działu Badań PMR oraz Działu Konsultingu PMR) umożliwiło studentom zdobycie praktycznej wiedzy o tym, jak współpracować z klientem na każdym etapie projektu. W czasie Warsztatów studenci pracowali również nad realnymi przykładami zapytań ofertowych, dopasowując optymalną metodologię badań oraz przygotowując i prezentując własną ofertę biznesową badania.

Data opublikowania: 03.04.2014