Neil J. Smelser w Krakowie

Na zaproszenie naszego Instytutu w Krakowie gościć będzie prof. Neil Smelser. Serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch wydarzeniach z udziałem naszego Gościa: debacie na temat wyzwań i dylematów uniwersytetów polskich i amerykańskich (12 maja) oraz w wykładzie mistrzowskim dedykowanym prof. Piotrowi Sztompce w 70. rocznicę urodzin (13 maja).

Szczegółowe informacje o wydarzeniach znajdują się tutaj:

Debata "Challenges and Dilemmas of Polish and American Universities in the XXI Century" z udziałem prof. Neila J. Smelsera, prof. Piotra Sztompki i prof. Jarosława Górniaka (prowadzenie: dr Piotr Prokopowicz) - 12 maja, godz. 17.00, Collegium Maius

Wykład mistrzowski prof. Neila J. Smelsera "Sources of Unity and Disunity in Sociology" - 13 maja, godz. 16.00, Collegium Maius (Sala im. Bobrzyńskiego)

Data opublikowania: 08.05.2014