Zaproszenie na otwarte seminarium Zakładu Socjologii Struktur Społecznych IS UJ

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na pierwsze w nowym roku akademickim 2019/2020 spotkanie w ramach otwartego seminarium Zakładu Socjologii Struktur Społecznych. Odbędzie się ono 17 października 2019 r. (czwartek) o godz. 14.30 w Instytucie Socjologii UJ, pokój 56.

W ramach seminarium referat pt. Teoretyczna ofensywa demokratycznego elityzmu wygłosi prof. dr hab. Jacek Wasilewski.

prof. dr hab. Jacek Wasilewski - profesor socjologii, politolog, wicedyrektor Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w latach osiemdziesiątych, były dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obecnie pracuje w Zakładzie Badań Elit i Instytucji Władzy w Instytucie Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk, Naczelny Redaktor Studiów Socjologicznych.

Serdecznie zapraszam!
dr hab. Piotr Nowak, prof. UJ