Solidarni z Seniorami - wsparcie krakowskich Domów Pomocy Społecznej w czasie epidemii

Instytut Socjologii UJ prowadząc kierunek praca socjalna od lat wspierany jest przez Domy Pomocy Społecznej – ich mieszkańcy i mieszkanki oraz pracownicy i pracowniczki pomagali i wciąż pomagają młodym adeptom i adeptkom pracy socjalnej zrozumieć, na czym polega pomoc drugiemu człowiekowi i jak należy jej udzielać. DZISIAJ TO DOMY POMOCY SPOŁECZNEJ SZCZEGÓLNIE POTRZEBUJĄ NASZEGO WSPARCIA!

Dlatego członkinie i członkowie Zakładu Socjologii Stosowanej i Pracy Socjalnej IS UJ przy wsparciu studentów i studentek pracy socjalnej wyszli z inicjatywą zorganizowania akcji Solidarni z Seniorami – wsparcie krakowskich Domów Pomocy Społecznej w czasie epidemii. Na czym polega akcja i w jaki sposób każdy z nas może się w nią włączyć? Szczegóły dostępne są w WYDARZENIU.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa do włączenia się w inicjatywę!

Data opublikowania: 09.06.2020