"Solidarni z Seniorami" - podziękowania dla darczyńców

Szanowni Państwo,

załączamy treść podziękowań od Pani Józefy Grodeckiej - Dyrektor Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie dla uczestników akcji Solidarni z Seniorami zainicjowanej i realizowanej przez Zakład Socjologii Stosowanej i Pracy Socjalnej IS UJ oraz Studentki i Studentów pracy socjalnej naszego Instytutu:

W imieniu Mieszkańców i Pracowników Domu Pomocy Społecznej im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie pragnę złożyć serdeczne podziękowania uczestnikom akcji „Solidarni z Seniorami”, którzy w tym trudnym dla wszystkich czasie panującej epidemii, okazali nam wsparcie w zapewnieniu bezpieczeństwa dla zdrowia i życia Mieszkańców i Pracowników Domu. Państwa pomoc jest nieoceniona i zasługuje na wyrazy najwyższego uznania, które niniejszym, w imieniu Mieszkańców i Pracowników DPS, składam na Państwa ręce, życząc wszelkiej pomyślności i sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Józefa Grodecka
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej
im. Ludwika i Anny Helclów w Krakowie

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do włączenia się w tę niezwykłą akcję, która trwa do 10 lipca 2020 r.
Więcej informacji znajdą Państwo na STRONIE.

Data opublikowania: 26.06.2020