Rozpoczęcie kadencji nowej Dyrekcji IS UJ i podziękowanie dla dotychczasowej Dyrekcji

Szanowni Państwo,

z początkiem września rozpoczęła się kadencja nowej Dyrekcji Instytutu Socjologii UJ: Profesor Kai Gadowskiej – Dyrektor IS UJ oraz Profesor Marcjanny Nóżki – Zastępczyni Dyrektor ds. dydaktycznych. Nowym Władzom Naszego Instytutu życzymy powodzenia w realizacji planów, satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów!

To moment, w którym pragniemy także serdecznie podziękować dotychczasowej Dyrekcji: Profesorowi Marcinowi Lubasiowi – Dyrektorowi IS UJ, Doktor Ewie Kopczyńskiej – Zastępczyni Dyrektora ds. dydaktycznych i Profesorowi Andrzejowi Bukowskiemu – Zastępcy Dyrektora ds. badań i rozwoju, którzy swe funkcje pełnili przez dwie kadencje oraz Profesorowi Piotrowi Nowakowi - pełniącemu funkcję Zastępy Dyrektora ds. badań i rozwoju przez ostatni rok.

To osiem lat zaangażowania i ciężkiej pracy, wielu ważnych inicjatyw i wydarzeń, dynamicznego rozwoju Naszego Instytutu, nowych wyzwań i ogromu doświadczeń – ale także wsparcia Dyrekcji dla pracowników i pracowniczek, doktorantów i doktorantek oraz studentów i studentek Instytutu Socjologii UJ.

Data opublikowania: 02.09.2020