List Dyrekcji IS UJ w sprawie przejścia na tryb zdalnego nauczania

Szanowni Państwo,

w związku z decyzją władz państwowych o wprowadzeniu kolejnych działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, w piątek 16 października 2020 r. Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. Jacek Popiel poinformował, że od dnia 17 października 2020 r. do odwołania, kształcenie w Uniwersytecie Jagiellońskim będzie prowadzone w trybie zdalnym, z wyjątkiem zajęć praktycznych, które będą odbywać się na zasadach dotychczasowych z zachowaniem reżimu sanitarnego. Za sporządzenie listy przedmiotowych zajęć praktycznych odpowiada dziekan danego wydziału UJ.

W związku z powyższym Instytut Socjologii UJ przechodzi na wyłącznie zdalny tryb nauczania. Oznacza to, że do odwołania wszystkie przewidziane w harmonogramie zajęcia stacjonarne będą odbywały się w trybie zdalnym.

Dbajmy o zdrowie i starajmy się wykorzystać ten czas najlepiej, jak to możliwe. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna poprawi się na tyle, że dane nam będzie spotkać się w siedzibie Instytutu w semestrze letnim. Będziemy Państwa na bieżąco informować o decyzjach władz państwowych i uniwersyteckich w tym zakresie.


Z serdecznymi pozdrowieniami,
Dyrektor IS UJ dr hab. Kaja Gadowska, prof. UJ
Zastępczyni Dyrektor IS UJ ds. Dydaktycznych dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ

Data opublikowania: 19.10.2020
Osoba publikująca: Olga Maciejewska