Wirtualne Dni Otwarte UJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznych wirtualnych Dniach Otwartych Uniwersytetu Jagiellońskiego - 25 i 26 marca 2021 r.!

W ramach wydarzenia, wszyscy zainteresowani podjęciem studiów na naszej Alma Mater będą mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniach on-line z przedstwicielami i przedstawicielkami Wydziałów, organizacji i inicjatyw studenckich oraz Działu Rekrutacji na Studia. To także okazja, by zapoznać się z ofertą studiów oraz zasadami rekrutacji, posłuchać o Uniwersytecie i studiach z perspektywy studentów i studentek, porozmawiać o podejmowanych działaniach i realizowanych na UJ inicjatywach - ale przede wszystkim spotkać się z przedstawicielami i przedstawicielkami Wydziału Filozoficznego UJ.

W PROGRAMIE znalazły się nie tylko spotkania w wirtualnych pokojach, ale także ponad 30 prezentacji, prawie 50 wykładów i aż 100 filmów!

Więcej informacji na stronie Wirtualnych Dni Otwartych UJ.

Data opublikowania: 25.03.2021