On-line on-Soul na 14th International Spring School of Social Work for Master's and PhD Students

Grupa On-line on-Soul, którą tworzą studentki pracy socjalnej w Instytucie Socjologii UJ, została zaproszona do udziału w 14th International Spring School of Social Work for Master's and PhD Students odbywającej się w dniach 28-30 kwietnia br. Organizatorem tego corocznego wydarzenia jest Uniwersytet w Ostrawie w Czechach (the European Research Institute for Social Work - ERIS oraz the Faculty of Social Studies).

Członkinie grupy: Karina Melnyk, Dorota Sokołowska i Anna Szargiej zaprezentują referat pt. Empowerment-education as a part of value-oriented social work education - an example of a student group "On-line on-Soul" podczas sesji Values Building in Social Work Education in Visegrad Countries: Integrated Approach. Sesja odbędzie się w piątek, 30 kwietnia w godz. 9:00 - 13:00.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy owocnych, inspirujących obrad!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy zaś do udziału w dyskusji na platformie Zoom lub do śledzenia całego wydarzenia na żywo przez YouTube.

Program sesji znajduje się TUTAJ

Zoom: link do spotkania