Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie na spotkanie z Piotrem Harhajem

To, czego potrzebujemy dzisiaj przede wszystkim to bliskość, autentyzm i porozumienie w relacjach. Jednym słowem określamy to samopomocą. To nie tylko nasze codzienne działania na rzecz Bliskich, ale tez bardzo ciekawe rozwiązania instytucjonalne!

Już 6 grudnia mikołajkowy prezent dla wszystkich, którym bliskie są rozmowy o Człowieku, relacjach i innowacyjnych działaniach realizowanych w obszarze szeroko rozumianej pracy socjalnej – spotkanie z liderem działań samopomocowych w Polsce i twórcą gdyńskiego Centrum Samopomocy, pedagogiem i pracownikiem socjalnym Piotrem Harhajem i jego niezwykłymi akcjami!
 

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co ma Święty Walenty do róży, jaki jednoksiąg napisali ludzie z Trójmiasta (i nie tylko), spotkać się z doświadczeniem przezwyciężania kryzysów – we wtorkowy poranek odpakuj nasz mikołajkowy prezent i dołącz do spotkania online na ZOOM!

 

Plakat informujący o spotkaniu z Piotrem Harhajem, zawierający informacje o terminie, miejscu i formule spotkania oraz hasła przewodnie: bliskość, autentzm, samopomoc, porozumienie


6 grudnia (wtorek)
godzina 8:30

on-line na ZOOM

Identyfikator spotkania: 964 3965 2194
Kod dostępu: 084730
 

ZAPRASZAMY!