Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

aktualności studenci doktoranci pracownicy

Zaproszenie na seminarium "Towards Trauma Informed Organisation in Behaviour in Crisis Lab"

Zapraszamy na międzynarodowe seminarium zatytułowane Towards Trauma Informed Organisation in Behaviour in Crisis Lab, które odbędzie się w czwartek, 26 października br. o godzinie 16:30. Zapraszamy do udziału stacjonarnie w Centrum Wsparcia Nauki UJ lub do śledzenia transmisji online! Podczas tego wyjątkowego spotkania podejmiemy dyskusję nad kwestiami, które stają się coraz bardziej znaczące nie tylko z perspektywy badawczej i nuakowej, ale również dla praktyki organizacji życia społecznego w czasach określanych jako polikryzys.
więcej o Zaproszenie na seminarium "Towards Trauma Informed Organisation in Behaviour in Crisis Lab"
studenci doktoranci pracownicy

Zaproszenie na otwarty wykład Profesor Miriam Mary Brgles pt. "Creative Methods of Research Dissemination"

CAQDAS TM Lab Invitation: Online Meeting with Prof. M. Brgles Date: Friday 20.10.2023 Time: 10:00 am Where? Online on MsTeams We kindly invite you to participate in an insightful virtual session with Prof. Miriam Mary Brgles focusing on the topic of Creative Methods of Research Dissemination.
więcej o Zaproszenie na otwarty wykład Profesor Miriam Mary Brgles pt. "Creative Methods of Research Dissemination"
studenci doktoranci pracownicy

Terminy zajęć w formie zdalnej na UJ

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 104 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 13 października 2023 roku w sprawie: terminów prowadzenia zajęć w formie kształcenia zdalnego w roku akademickim 2023/2024, w dniach 30 - 31 października 2023 r. oraz 3 listopada 2023 r., zajęcia na Uniwersytecie będę się odbywały w formie kształcenia zdalnego.
więcej o Terminy zajęć w formie zdalnej na UJ
aktualności studenci doktoranci pracownicy

Zaproszenie na spotkanie z Profesorem Piotrem Sztompką

Instytut Socjologii UJ Stowarzyszenie All In UJ Wydawnictwo Znak Horyzont zapraszają na spotkanie Tajemnice sukcesu Rozmowa z Profesorem Piotrem Sztompką połączona z prezentacją jego najnowszych książek: Wiarygodność. Sekret dobrych relacji i Kopia zapasowa. O życiu, społeczeństwie i socjologii. Spotkanie poprowadzą: prof. dr hab. Maria Flis, Faustyna Zdziarska oraz Marcin Milczarski. Zapraszamy do Auli Collegium Novum UJ, w poniedziałek 23 października o godz. 18:00.
więcej o Zaproszenie na spotkanie z Profesorem Piotrem Sztompką
aktualności studenci doktoranci pracownicy

Zaproszenie na wykład Profesora Piotra Sztompki "Sociological Theory for the XXI Century"

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. dr. hab. Piotra Sztompki zatytułowany Sociological Theory for the XXI Century, który odbędzie się w czwartek, 5 października br. o godzinie 17:00 w formule hybrydowej. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do udziału on-line na platformie Zoom (link do spotkania: https://bit.ly/46s77qz) lub stacjonarnie w Sali im. Bobrzyńskiego Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego (ul. Jagiellońska 15, Kraków). Spotkanie z Profesorem Piotrem Sztompką odbędzie się w ramach warsztatów Sociological Theory in the 21st Century. Achievements and Challenges organizowanych przez European Sociological Association, Interdyscyplinarne Centrum Analiz Społeczno-Prawnych UJ i Polskie Towarzystwo Socjologiczne.
więcej o Zaproszenie na wykład Profesora Piotra Sztompki "Sociological Theory for the XXI Century"