Instytut Socjologii UJ w fotografii

Szanowne Osoby!

Powoli zbliżamy się do końca 2020 roku - roku który prawdopodobnie był jedyny w swoim rodzaju.

Był on również wyjątkowy dla całej społeczności akademickiej Instytutu Socjologii UJ. W trosce o zdrowie Nasze i Naszych najbliższych przeszliśmy z nauczania stacjonarnego na zdalne, nie odbyło się wiele inicjatyw, w tym wydarzeń Koła Naukowego Studentów i Studentek Socjologii UJ oraz nie mogliśmy wspólnie świętować 50-lecia Instytutu Socjologii UJ.

Większość z Nas tęskni za spotykaniem się na zajęciach, za organizacją wydarzeń, przeprowadzaniem badań terenowych, braniem udziału w konferencjach czy czytaniem książki w Instytutowej Bibliotece.


Ku pokrzepieniu serc, wychodzimy z inicjatywą „Instytut Socjologii UJ w fotografii” i serdecznie zachęcamy do przesyłania archiwalnych, jak i aktualnych zdjęć instytutowych przestrzeni, codziennych sytuacji i wydarzeń związanych z IS UJ!
 

Prosimy o wysyłanie zdjęć:

  1. na maila Koła Naukowego Studentów i Studentek Socjologii UJ: knsssuj@uj.edu.pl
  2. zatytułowanie wiadomości „Instytut Socjologii UJ w fotografii”
  3. dokończenie zdania „Instytut Socjologii UJ to dla mnie…”
  4. jeśli to możliwe to prosimy również o dodanie komentarza do danego zdjęcia, np. co/kto się na nim znajduje, okoliczności i datę jego wykonania (konkretny rok czy lata).
  5. BARDZO PROSIMY O ZAŁĄCZENIE ZGODY NA WYKORZYSTANIE ZDJĘĆ.


Zdjęcia opatrzone komentarzami i nazwiskiem/pseudonimem autora_rki będziemy sukcesywnie dodawać na fanpage’a Koła Naukowego Studentów i Socjologii UJ oraz we współpracy z Dyrekcją IS UJ przygotujemy wernisaż z okazji 50-lecia. Wernisaż, który chcemy przygotować jeszcze w tym roku kalendarzowym, będzie uwzględniał zdjęcia nadesłane do dnia 20 grudnia 2020 roku. 

Serdecznie zachęcamy do włączenia się do inicjatywy!


Pozdrawiamy,
Julia Warmuz i Aleksandra Trybalska
Koło Naukowe Studentów i Studentek Socjologii UJ

 

Data opublikowania: 11.12.2020
Osoba publikująca: Olga Maciejewska