Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Skip banner

Web Content Display Web Content Display

Announcements

Zaproszenie do udziału w konferencji "Doświadczenie Studiowania. Nauka. Inspiracja. Integracja"

24.10.2023
W imieniu Organizatorów - Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii w Krakowie i Koła Naukowego Osób Studiujących Socjologię AGH, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jednym z większych wydarzeń edukacyjno - inspiracyjnych dla studentów, w bezpłatnej konferencji Doświadczenie Studiowania. Nauka. Inspiracja. Integracja, która odbędzie się 28.10.2023 r. w Krakowie, w murach Wydziału Humanistycznego AGH (ul. Czarnowiejska 36/Budynek C-7). Tematem przewodnim konferencji jest kondycja psychospołeczna studentów i studentek. Na uczestników i uczestniczki czekają między innymi wystąpienia naukowe, panele dyskusyjne, sesje inspiracyjne oraz przestrzeń wymiany doświadczeń i szansa na poznanie wielu inspirujących osób!
Read More o Zaproszenie do udziału w konferencji "Doświadczenie Studiowania. Nauka. Inspiracja. Integracja"

Zaproszenie na seminarium "Towards Trauma Informed Organisation in Behaviour in Crisis Lab"

20.10.2023
Zapraszamy na międzynarodowe seminarium zatytułowane Towards Trauma Informed Organisation in Behaviour in Crisis Lab, które odbędzie się w czwartek, 26 października br. o godzinie 16:30. Zapraszamy do udziału stacjonarnie w Centrum Wsparcia Nauki UJ lub do śledzenia transmisji online! Podczas tego wyjątkowego spotkania podejmiemy dyskusję nad kwestiami, które stają się coraz bardziej znaczące nie tylko z perspektywy badawczej i nuakowej, ale również dla praktyki organizacji życia społecznego w czasach określanych jako polikryzys.
Read More o Zaproszenie na seminarium "Towards Trauma Informed Organisation in Behaviour in Crisis Lab"

Zaproszenie na otwarty wykład Profesor Miriam Mary Brgles pt. "Creative Methods of Research Dissemination"

18.10.2023
CAQDAS TM Lab Invitation: Online Meeting with Prof. M. Brgles Date: Friday 20.10.2023 Time: 10:00 am Where? Online on MsTeams We kindly invite you to participate in an insightful virtual session with Prof. Miriam Mary Brgles focusing on the topic of Creative Methods of Research Dissemination.
Read More o Zaproszenie na otwarty wykład Profesor Miriam Mary Brgles pt. "Creative Methods of Research Dissemination"

Terminy zajęć w formie zdalnej na UJ

17.10.2023
Uprzejmie informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem nr 104 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 13 października 2023 roku w sprawie: terminów prowadzenia zajęć w formie kształcenia zdalnego w roku akademickim 2023/2024, w dniach 30 - 31 października 2023 r. oraz 3 listopada 2023 r., zajęcia na Uniwersytecie będę się odbywały w formie kształcenia zdalnego.
Read More o Terminy zajęć w formie zdalnej na UJ

Zaproszenie na spotkanie z Profesorem Piotrem Sztompką

17.10.2023
Instytut Socjologii UJ Stowarzyszenie All In UJ Wydawnictwo Znak Horyzont zapraszają na spotkanie Tajemnice sukcesu Rozmowa z Profesorem Piotrem Sztompką połączona z prezentacją jego najnowszych książek: Wiarygodność. Sekret dobrych relacji i Kopia zapasowa. O życiu, społeczeństwie i socjologii. Spotkanie poprowadzą: prof. dr hab. Maria Flis, Faustyna Zdziarska oraz Marcin Milczarski. Zapraszamy do Auli Collegium Novum UJ, w poniedziałek 23 października o godz. 18:00.
Read More o Zaproszenie na spotkanie z Profesorem Piotrem Sztompką