Skip to main content

Web Content Display Web Content Display

Announcements

Małopolska Noc Naukowców 2022

27.09.2022
Serdecznie zapraszamy na Małopolską Noc Naukowców na Uniwersytecie Jagiellońskim, która zgodnie z tradycją odbywa się w ostatni piątek tego miesiąca, czyli 30 września. Na wszystkich zainteresowanych czeka ponad 80 naukowych wydarzeń w różnych jednostkach UJ. Fascynujące prezentacje, spektakularne pokazy i eksperymenty, inspirujące wykłady oraz ciekawe warsztaty to tylko część naszych propozycji. Jeżeli więc macie ochotę posłuchać wszechświata, pobawić się piorunami w mikrofali, zobaczyć symulację erupcji wulkanu i giełdy papierów wartościowych, zerknąć do największego w tej części Europy synchrotronu rozpędzającego cząstki do ogromnych prędkości albo poszukać ucieczki w naukowym escape roomie, to śmiało wpadajcie na nasze wydarzenie!
Read More o Małopolska Noc Naukowców 2022

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 Instytutu Socjologii UJ

26.09.2022
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na Uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2022/2023 Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, która odbędzie się we wtorek, 4 października 2022 roku o godzinie 11:00 w Auli Collegium Novum. Wykład Inauguracyjny pt. Krakowsko-zakopiańskie światy twórcy nowoczesnej antropologii. W stulecie publikacji „Argonautów zachodniego Pacyfiku” Bronisława Malinowskiego wygłosi Profesor Grażyna Kubica-Heller. Podczas Uroczystości odbędzie się symboliczne pożegnanie pracowniczek Instytutu Socjologii UJ, które w mijającym roku akademickim przechodzą na emeryturę. Uprzejmie informujemy także, że decyzją Dziekana Wydziału Filozoficznego UJ dr. hab. Jacka Nowaka, prof. UJ, w dniu 4 października br. w godzinach 11:00 – 13:00 ogłoszone zostały godziny dziekańskie. W tym czasie nie będą się odbywały zajęcia dydaktyczne. Zapraszamy serdecznie do udziału w Inauguracji!
Read More o Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2022/2023 Instytutu Socjologii UJ

Zarządzenie Rektora UJ w sprawie: organizacji kształcenia w roku akademickim 2022/2023

23.09.2022
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że na stronach Biuletynu Informacji Publicznej UJ ukazało się Zarządzenie nr 116 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 23 września 2022 roku w sprawie: organizacji kształcenia w roku akademickim 2022/2023. Prosimy o uważne zapoznanie się z treścią dokumentu.
Read More o Zarządzenie Rektora UJ w sprawie: organizacji kształcenia w roku akademickim 2022/2023

Funkcjonowanie Biblioteki IS UJ

21.09.2022
UWAGA! Z powodu prac remontowych w pomeszczeniach Biblioteki IS UJ, korzystanie z usług Biblioteki chwilowo możliwe jest tylko poprzez kontakt mailowy: bsocjologia@uj.edu.pl Zamówienia i zwroty książek będą realizowane w Sekretariacie Głównym IS UJ - pokój 52. Mimo utrudnień zapraszamy do korzystania z Biblioteki IS UJ oraz e-biblioteki!
Read More o Funkcjonowanie Biblioteki IS UJ

Zaproszenie do udziału w konferencji "5 lat certyfikowanej superwizji pracy socjalnej w Polsce. Teoria – badania – praktyka. Perspektywy rozwoju"

07.09.2022
Szanowni Państwo, w imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pod tytułem 5 lat certyfikowanej superwizji pracy socjalnej w Polsce. Teoria – badania – praktyka. Perspektywy rozwoju, która odbędzie się w dniach 14-15 października 2022 roku w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie przy ul. Szczęśliwickiej 40. Organizatorami Konferencji są: Polskie Towarzystwo Superwizji Pracy Socjalnej, Stowarzyszenie Certyfikowanych Superwizorów Pracy Socjalnej, Superwizornia, Pracownia Superwizji, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Read More o Zaproszenie do udziału w konferencji "5 lat certyfikowanej superwizji pracy socjalnej w Polsce. Teoria – badania – praktyka. Perspektywy rozwoju"