Otwarta rekrutacja na stanowisko dla początkującego badacza/czki w IBC Advisory S.A.

Studenci i Studentki!
Absolwenci i Absolwentki!

Zachęcamy Was do zapoznania się z poniższym komunikatem dot. otwartej rekrutacji na stanowisko dla początkującego badacza/czki agencji badawczej IBC Advisory. Może wśród Was znajdzie się osoba zainteresowana?

IBC Advisory S.A. otwiera rekrutację na stanowisko Konsultanta/ki. Serdecznie zapraszamy osoby stawiające swoje pierwsze kroki w branży badawczej i doradczej!

IBC Advisory S.A. świadczy usługi badawcze dla kluczowych instytucji sektora publicznego. Naszymi klientami m.in. są: ministerstwa, spółki Skarbu Państwa, Polska Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Narodowy Bank Polski, Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Instytut Badań Edukacyjnych.

Osoba, która do nas dołączy będzie się rozwijała i realizowała obowiązki w każdym z etapów prowadzenia procesu projektowego (tworzenie ofert, rekrutacja respondentów, prowadzenie badań, analiza danych, tworzenie raportów).

Więcej informacji: https://www.linkedin.com/jobs/view/3482353597