Przedłużona rejestracja na Jubileuszową Konferencję TYGIEL 2023 "Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju"

Szanowni Państwo,

z uwagi na liczne prośby przedłużamy rejestrację udziału na jubileuszową Konferencję Naukową TYGIEL 2023 Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju.

Rejestracja zostanie zamknięta już 2 marca 2023 roku.

Spotkanie odbędzie się 23 - 26 marca 2023 roku w formie hybrydowej (Lublin/online).

CELE KONFERENCJI

• inspiracja do nawiązania współpracy
  • integracja pracowników naukowych, doktorantów i studentów
  • wymiana wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami
  • kompleksowe przedstawienie obecnego stanu badań.

GOŚCIE HONOROWI

• prof. dr hab. Krzysztof Sacha (Uniwersytet Jagielloński)
    Tytuł wystąpienia: Kryształy czasowe
  • prof. dr hab. inż. Wiesław Nowiński (Sano Centrum Zindywidualizowanej Medycyny Obliczeniowej, Kraków)
    Tytuł wystąpienia: Interdyscyplinarność badań mózgu
  • prof. Mirosław Janowski (University of Maryland, Baltimore, USA)
    Tytuł wystąpienia: Na skrzyżowaniach technologii, czyli dokąd pędzi medycyna
  • dr Dominika Czerniawska (Leiden University, Netherlands)
    Tytuł wystąpienia: Nauka w cieniu wojny: model rozwoju międzynarodowej współpracy na przykładzie badań nad fuzją nuklearną
  • prof. dr hab. Agnieszka Chacińska (Międzynarodowy Instytut Mechanizmów i Maszyn Molekularnych Polskiej Akademii Nauk)
    Tytuł wystąpienia: Zarządzanie stresem w komórce
  • Krzysztof Ostafiński (Dyrektor Programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem)
    Tytuł wystąpienia: Utrata tożsamości a Twoje finanse. Metody, skutki i przeciwdziałanie

TEMATYKA KONFERENCJI

Tematyka Konferencji obejmuje prace naukowo-badawcze oraz przeglądowe o charakterze naukowym z następujących obszarów wiedzy:

• obszaru nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • obszaru nauk przyrodniczych
  • obszaru nauk ścisłych
  • obszaru nauk technicznych
  • obszaru nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych
  • obszaru nauk humanistycznych
  • obszaru nauk społecznych
  • obszaru sztuki.

UDZIAŁ W KONFERENCJI

Aby wziąć udział w Konferencji należy:

• wypełnić formularz rejestracji uczestnictwa (w przypadku uczestników czynnych i biernych)
  • wypełnić formularz rejestracji tematu wystąpienia lub/i posteru naukowego (w przypadku uczestników czynnych).

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w Konferencji znajdują się na stronie internetowej: https://konferencja-tygiel.pl/

PUBLIKACJA ROZDZIAŁU W MONOGRAFII NAUKOWEJ

W ramach uczestnictwa w Konferencji, istnieje możliwość opublikowania swojej pracy naukowej w formie rozdziału w monografii naukowej, która zostanie wydana przez Wydawnictwo Naukowe TYGIEL.

Opublikowana monografia zostanie poddana procedurze recenzji w modelu double-blind review.

Publikacja zostanie wydana w formie papierowej oraz szeroko dystybuowana za pośrednictwem internetu w trybie open access.

Wydawnictwo Naukowe TYGIEL sp. z o.o. znajduje się w wykazie wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 lipca 2021 r.

Paulina Pomajda

kontakt@konferencja-tygiel.pl