Zaproszenie do współpracy w projekcie badawczym "Przyszłość bez krat"

Serdecznie zapraszamy Studentów i Studentki oraz Doktorantów i Doktorantki Uniwersytetu Jagiellońskiego do współpracy w projekcie badawczym PRZYSZŁOSĆ BEZ KRAT realizowanym w ramach Centrum Behaviour in Crisis Lab. Program Strategiczny Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Wykonawcą projektu jest zespół badawczy Zakładu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji w Instytucie Pedagogiki UJ.

Cele projektu:

• określenie czynników ryzyka powtórnego konfliktu z prawem
  • określenie strategii oddziaływania resocjalizacyjnego redukujących powtórny konflikt z prawem.

Podstawą działań jest identyfikacja, selekcja i synteza opublikowanych w Polsce rezultatów studiów empirycznych prowadzonych w okresie 1965-2015.

Co oferujemy?

• pracę w dynamicznym zespole naukowców: pedagogów resocjalizacji i psychologów
  • możliwość zdobycia umiejętności prowadzenia badań terenowych
  • pogłębienie umiejętności pracy przy wykorzystaniu nowoczesnych metod i technik badawczych
  • zdobycie doświadczenia badawczego i rozwój zawodowy
  • możliwość pogłębienia wiedzy z zakresu problematyki badawczej projektu
  • kontakt i konsultacje z koordynatorami projektu na każdym etapie wykonywania zadań projektowych
  • pracę za wynagrodzeniem finansowym (szczegóły w procesie rekrutacji)

Na czym będzie polegała Wasza praca?

Zadaniem naszych współpracowników będzie uczestnictwo w 5-godzinnym szkoleniu, następnie współtworzenie bazy danych w programie Excel. Współpraca w projekcie będzie obejmowała 168 godzin pracy na przestrzeni 3 miesięcy (maj-lipiec 2023 roku).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy na adres: mariusz.sztuka@uj.edu.pl do dnia 31 marca br.

Szczegółowe infromacje na temat projektu dostępne są na stronie Instytutu Pedagogiki UJ.