Wystawa "Po-mosty kulturowe" w IS UJ

Z przyjemnością zapraszamy na wystawę, która prezentuje wyniki pracy studentów Instytutu Socjologii UJ, Wydziału Architektury Wnętrz ASP i Wydziału Architektury PK podczas warsztatów międzybranżowych "Po-pomosty kulturowe", w listopadzie 2012 roku. Od 27 maja prace są prezentowane na korytarzu głównym Instytutu Socjologii; wcześniej były wystawiane w galerii Kotłownia PK oraz podczas Dni Nauki w Pawilonie im. S. Wyspiańskiego.

W trakcie kilku dni intensywnych zajęć złożonych z warsztatów, wizyt w terenie oraz wykładów, zespoły w interdyscyplinarnym składzie wypracowywały własne koncepcję "Po-mostów kulturowych" dla Bulwarów Wiślanych, korzystając z wiedzy, umiejętności i narzędzi właściwych dla danej dyscypliny. Kolejna edycja warsztatów odbędzie się już jesienią!
Data opublikowania: 28.05.2013