Zaproszenie na spotkanie "KL Plaszow - Impresje"

Serdecznie zapraszamy na spotkanie "KL Plaszow - Impresje" - wirtualną odsłonę Spaceru aksjologicznego po terenie byłego obozu pracy i koncentracyjnego Plaszow.

Dzięki fotografiom i materiałom archiwalnym, opowieści o ludziach i miejscach, wspólnej refleksji o przestrzeni, poznamy topografię i historię dawnego obozu płaszowskiego. Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 6 maja o godz. 17.00 na platformie Pegaz. Zapraszamy pracowników i studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenia na adres: hubert.kaszynski@uj.edu.pl do 5 maja.

"KL Plaszow - Impresje" inauguruje nowy cykl Praca socjalna w dialogach. On-line/on-soul 2020. Już dziś zapowiadamy kolejny wirtualny spacer - tym razem otwarty dla wszystkich chętnych! Więcej informacji już niebawem.

Data opublikowania: 02.05.2020