Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zaproszenie do zgłaszania propozycji wystąpień: Konferencja "Migranci we współczesnym świecie: sprawiedliwość, solidarność, inkluzja”

Instytut Socjologii UJ wraz z Komitetem Badań nad Migracjami, Instytutem Psychologii Stosowanej UJ i Jagiellońskim Centrum Badań Migracyjnych jest współorganizatorem konferencji MIGRANCI WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE: Sprawiedliwość, solidarność, inkluzja, która odbędzie się w dniach 23. - 25. września br. w Krakowie.

Serdecznie zapraszamy na konferencję!


Propozycje referatów prosimy zgłaszać za pomocą formularza zgłoszeniowego do dnia 15 maja 2024 r. 

Podobnie jak w ubiegłych latach, propozycje referatów prosimy zgłaszać do poszczególnych sesji (wyboru określonej sesji można dokonać w formularzu zgłoszeniowym). Lista sesji znajduje się w zakładce: https://migracje-socjologia.confer.uj.edu.pl/sesje-tematyczne.

Jedna osoba może zgłosić tylko jeden referat.Organizatorzy i organizatorki sesji mogą również zgłosić referat (w swojej sesji lub innej sesji).

Zgłoszenie powinno zawierać imię i nazwisko, afiliację, tytuł wystąpienia oraz jego streszczenie obejmujące między 150 a 250 słów.

Informację o decyzji dotyczącej przyjęcia referatu prześlemy do końca maja.

Od 1 czerwca otwarta będzie rejestracja na konferencję i warsztaty metodologiczne.


Opłata konferencyjna będzie wynosiła 700 zł; obejmie ona udział w sesjach plenarnych i tematycznych, materiały konferencyjne, przerwy kawowe i obiadowe, jak również kolację w Ogrodzie Botanicznym UJ.

Dla doktorantów/doktorantek opłata będzie wynosiła 350 zł.


Formularz zgłoszeniowy: https://forms.office.com/e/DT9EpptmTc