Współpraca IS UJ z Grupą RMF

Z radością informujemy, że IS UJ rozpoczyna współpracę z grupą RMF. Planowane obecnie obszary współpracy to staże dla studentów oraz tzw. zamawiane prace magisterskie. W zeszłym tygodniu przedstawiciele Grupy RMF spotkali się ze studentami Instytutu Socjologii. Grupę RMF reprezentowali p. Mariusz Gołda – dyrektor marketingu oraz p. Szymon Beznic, odpowiedzialny w RMF FM za badania. Ze strony Instytutu w spotkaniu uczestniczyli także dr hab. Andrzej Bukowski, z-ca dyrektora IS UJ ds. badań i rozwoju oraz dr Aleksandra Wagner, koordynatorka specjalizacji komunikacyjnej na studiach II stopnia. Przedstawiciele RMF FM opowiedzieli m.in. o specyfice radia jako medium komunikacyjnego oraz o rodzajach badań, jakie przeprowadza się w rozgłośniach. Studenci pytali o szczegóły dotyczące odbywania staży w różnych pionach Grupy RMF.

Grupa RMF jest jednym z kilku podmiotów, z którymi udało się nam nawiązać współpracę w ostatnich miesiącach (np. Małopolski Urząd Marszałkowski, Pracownia Obywatelska, Biuro Badań Społecznych Obserwator, Urząd Statystyczny w Krakowie itp.). Wiemy, że wiedzę i umiejętności socjologiczne najlepiej sprawdzają się w działaniu.

Data opublikowania: 22.11.2013