Aktualności -EduMetric 2014

W dniach 6-8 grudnia 2014 r. związane z Instytutem Socjologii Centrum Ewaluacji i Analiz Polityk Publicznych UJ organizuje „EduMetric 2014 International Seminar on Educational Research and Measurement". Jest to unikalne na skalę Polski międzynarodowe wydarzenie naukowe, którego misją jest stworzenie platformy wymiany myśli i doświadczeń badaczy edukacji i rynku pracy w Polsce. Organizatorzy wydarzenia położyli szczególny nacisk na metodologię prowadzonych badań i zastosowanie zaawansowanych technik analizy danych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.edumetric.confer.uj.edu.pl i udziału w wydarzeniu (wstęp wolny).

Wśród zaproszonych gości tegorocznej edycji EduMetric znaleźli się m.in.:

- prof. Johann. Bacher (Johannes Kepler University, Linz),
- prof. Michał. Federowicz (Instytut Badań Edukacyjnych),
- prof. Jarosław. Górniak (Uniwersytet Jagielloński),
- prof. Chris. Han (Graduate Management Admission Council),
- dr Lale Khorramdel-Ameri (Educational Testing Service),
- prof. Marian Niezgoda (Uniwersytet Jagielloński),
- prof. Stephen G. Sireci (University of Massachusetts, Amherst).

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli m.in:

- Joanna Kluzik-Rostkowska (Minister Edukacji Narodowej),
- Władysław Kosiniak-Kamysz (Minister Pracy i Polityki Społecznej),
- Marek Sowa (Marszałek Województwa Małopolskiego).

Projekt dofinansowany z projektu systemowego realizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III: Wysoka jakość systemu oświaty, Poddziałanie 3.1.1 Tworzenie warunków i narzędzi do monitorowania, ewaluacji i badań systemu oświaty.

Data opublikowania: 01.12.2014