Sukces naszych studentów w konkursie zbadaj.to

Z radością informujemy, że nasza studentka - p. Joanna Szwed została laureatką tegorocznego konkursu zbadaj.to, organizowanego przez Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii. W wąskim gronie finalistów konkursu znaleźli się także inni nasi studenci i studentki: Agnieszka Bizon, Paweł Bochenek, Magdalena Lech, Maciej Turlej i Maciej Wilczyński. Serdecznie gratulujemy!

18 finalistów wyłonionych w trzyetapowych kwalifikacjach spotkało się 24 czerwca 2015 r. na warsztatach badawczych w Rybienku. Najlepsi zostali wybrani z ponad 200 zgłoszeń przesłanych do organizatorów konkursu. Pod bacznym okiem Kapituły Konkursowej studenci z całej Polski pracowali nad zagadnieniem badawczym przedstawionym przez Partnera Merytorycznego konkursu - LOTTO. Nagrodami w konkursie, oprócz praktycznych warsztatów, są płatne staże w renomowanych agencjach badawczych (4P Research Mix, ABR Sesta, AMPS, Ariadna Panel Badawczy, BEELINE, GfK Polonia, Ipsos, IQS, IRCenter, MASMI Poland, MEC, Millward Brown, Nielsen, PZU, TNS Polska) oraz uczestnictwo w XVI Kongresie Badaczy, największym tego typu wydarzeniu w Europie Środkowej.

Instytut Socjologii UJ był tegorocznym partnerem wspierającym konkurs zbadaj.to.

Fot. zbadaj.to

Data opublikowania: 03.07.2015