Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Rejestracja na kursy w IS UJ w semestrze letnim

Informujemy, że rejestracja na kursy realizowane w Instytucie Socjologii UJ w semestrze letnim 2023/2024 odbędzie się w systemie USOSweb w dwóch turach:

  • Pierwsza tura obejmie rejestrację wyłącznie na kursy obligatoryjne
    Rozpocznie się 12 lutego 2024 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 i potrwa do 14 lutego 2024 r. (środa) do godz. 16:00
  • Druga tura obejmie rejestrację wyłącznie na kursy fakultatywne
    Rozpocznie się 16 lutego 2024 r. (piątek) o godz. 10:00 i potrwa do 22 lutego 2024 r. (czwartek) do godz. 12:00


Informujemy także, że rejestracja uzupełniająca na kursy fakultatywne, rozpocznie się 23 lutego 2024 r. (piątek) o godz. 12:00 i potrwa do 25 lutego 2024 r. (niedziela) do godz. 22:00.

Rejestracja uzupełniająca nie będzie widoczna w USOSweb. Lista kursów, na których zostały wolne miejsca, umieszczona będzie w Chmurze UJ, a każdy z Państwa otrzyma na swój adres e-mail widomość zawierającą link kierujący do dokumentu, w którym będzie można zapisać się na poszczególne kursy.


Ważne informacje dodatkowe:

KURSY OBLIGATORYJNE

  • Grupy ćwiczeniowe na kursach obligatoryjnych będą miały jednakowe limity miejsc. Jeśli po ich wypełnieniu okaże się, iż brakuje miejsc dla studentek/ów, limit każdej grupy zostanie zwiększony o tę samą liczbę miejsc – w zależności od potrzeb.
  • Zmiana grupy ćwiczeniowej w ramach tego samego kursu będzie możliwa jedynie na zasadzie zamiany 1 : 1, czyli osoba za osobę.

KURSY FAKULTATYWNE

  • W trakcie rejestracji odbywającej się w systemie USOSweb nie będzie możliwości tworzenia list rezerwowych. Jeżeli na danym kursie pozostaną wolne miejsca, uzupełnienie limitu będzie możliwe poprzez dopisanie swojego nazwiska do kursu w dokumencie udostępnionym Państwu w Chmurze UJ w trakcie rejestracji uzupełniającej.