Widok zawartości stron Widok zawartości stron

XXIX Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej

W dniach 23-25 października 2019 roku odbył się organizowany przez Instytut Socjologii UJ XXIX Zjazd Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej i seminarium naukowe pt. Praca socjalna w świecie wartości - od aksjologii przez edukację ku praktyce. Trzydniowe wydarzenie zgromadziło ponad 80 osób - reprezentantów szkół kształcących na kierunku praca socjalna, studentów i doktorantów, praktyków, przedstawicieli instytucji działających w obszarze polityki społecznej i pracy socjalnej, ekspertów i sympatyków PSSPS. Komitet Organizacyjny Zjazdu tworzyły: dr hab. Katarzyna Ornacka, prof. UJ, dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ, mgr Agnieszka Radzik-Kupiec i mgr Marta Kamińska.

Tegoroczny Zjazd był szczególny - w jego ramach odbyły się bowiem wybory nowych władz PSSPS na kadencję 2019-2023. Z radością i dumą informujemy o sukcesie osób związanych z naszym Instytutem, które uzyskały zaufanie delegatów i znalazły się w tym zaszczytnym gronie. Nowym wiceprezesem PSSPS został dr hab. Hubert Kaszyński, prof. UJ. Na kolejną kadencję do Komisji Rewizyjnej wybrana została dr hab. Marcjanna Nóżka, prof. UJ. Współpracować będzie m.in. z mgr Olgą Maciejewską - decyzją delegatów również członkinią Komisji Rewizyjnej.

Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom tego ważnego dla środowiska pracy socjalnej wydarzenia serdecznie dziękujemy za udział, inspirujące wystąpienia i dyskusje!

Data publikacji: 28.10.2019
Osoba publikująca: Olga Maciejewska