Zaproszenie na Bal Socjologii

Razem z Kołem Naukowym Socjologii UJ mamy przyjemność ogłosić, że już 9 maja (czwartek) w Klubie Studenckim Żaczek odbędzie się tegoroczny Bal Socjologii!

Motywem Balu będą lata '90 i '00. To okres wielkich przemian i przełomów, które zdefiniowały naszą obecną rzeczywistość i za których unikalną estetyką sporo z nas coraz bardziej zaczyna tęsknić... Towarzyszyć nam będzie muzyka z tego okresu - bardzo mile widziane będą także stroje "z epoki" - przygotowane z myślą o motywie przewodnim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Balu wszystkie osoby studiujące socjologię i pracujące w naszym Instytucie!

plakat informujący o tegorocznym Balu Socjologii. Zawiera tekst "IS UJ przedstawia BAL SOCJOLOGII. Przełom Milenium. 9 maja 18:00, Klub Żaczek A. 3 maja

• Impreza odbędzie się w Klubie Studenckim Żaczek przy Alei 3 maja 5
  • Start o godzinie 18:00
  • Wejście jest nieodpłatne