konferencja: "Kultury kontestacji - dziedzictwo kontrkultury i nowe ruchy społecznego sprzeciwu"

Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz "Stan Rzeczy" - czasopismo naukowe zapraszają do udziału w konferencji pt.:"Kultury kontestacji - dziedzictwo kontrkultury i nowe ruchy społecznego sprzeciwu", która odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2013 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie. Zaproszenie do udziału w interdyscyplinarnej konferencji skierowane jest do socjologów, kulturoznawców, filozofów, antropologów kulturowych oraz religioznawców i psychologów. Zgłoszenia przyjmowane są do 30 czerwca br.

Data opublikowania: 20.06.2013