Wyniki sortowane według etykiety: studenci

Analiza dyskursu jako teoria i metoda badawcza

04.11.2013
Zakład Socjologii Struktur Społecznych IS UJ zaprasza na otwarte zabranie naukowe w dniu 21 listopada (czwartek) b.r. w godz. 14:30 – 16:00 w pok. 56 (Instytut Socjologii UJ, ul. Grodzka 52 w Krakowie, I piętro). W trakcie zebrania referat pt. Analiza dyskursu jako teoria i metoda badawcza w socjologii wygłosi mgr Tomasz Leśniak.
więcej o Analiza dyskursu jako teoria i metoda badawcza

Warsztaty dot. przestrzeni publicznej

31.10.2013
Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach studenckich pt. "Jak aranżować przestrzeń publiczną nie tracąc jej tożsamości?". Warsztaty organizowane są w ramach międzynarodowego programu USER (w Krakowie realizowanego przez Urząd Miasta Krakowa dla dzielnicy Azory), we współpracy z Wydziałem Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Instytutem Socjologii UJ.
więcej o Warsztaty dot. przestrzeni publicznej

Odwołany dyżur dr E. Kopczyńskiej 4 listopada

31.10.2013
Dr Ewa Kopczyńska odwołuje dyżur w dniu 4. listopada 2013. Pilne sprawy można konsultować mejlowo: ewa.kopczynska@uj.edu.pl
więcej o Odwołany dyżur dr E. Kopczyńskiej 4 listopada

Godziny dziekańskie 31.10.13

29.10.2013
Decyzją prodziekana ds. studenckich 31 października od godz. 15.00 obowiązują godziny dziekańskie.
więcej o Godziny dziekańskie 31.10.13

Odwołany dyżur i zajęcia dr Ewy Kopczyńskiej

25.10.2013
Dr Ewa Kopczyńska odwołuje swój dyżur i zajęcia w dniu 25.10.2013
więcej o Odwołany dyżur i zajęcia dr Ewy Kopczyńskiej

Warsztaty „Tematy globalne – jak ciekawie i rzetelnie o nich informować?"

21.10.2013
Polska Zielona Sieć (PZS) oraz Instytut Globalnej Odpowiedzialności (IGO) zapraszają na warsztaty „Tematy globalne – jak ciekawie i rzetelnie o nich informować?", które odbędą się 25-26 października 2013 r. w Warszawie, Centrum Partnerstwa Społecznego DIALOG, ul. Limanowskiego 23.
więcej o Warsztaty „Tematy globalne – jak ciekawie i rzetelnie o nich informować?"

Odwołane zajęcia dr. hab. Marcina Lubasia

19.10.2013
Dr hab. Marcin Lubaś odwołuje swoje zajęcia 24 października (czwartek) z powodu wyjazdu na Kongres Antropologiczny w Warszawie.
więcej o Odwołane zajęcia dr. hab. Marcina Lubasia

Spotkanie w sprawie ERAO

16.10.2013
Spotkanie organizacyjne w sprawie ERAO odbędzie się w piątek, 18.10. 2013, o godzinie 15.00 w sali 61. Zapraszamy wszystkich chętnych! Program Edukacja dla Rozwoju Aktywności Obywatelskiej (ERAO) wzorowany jest na programie CASE (Citizenship and Service Education) realizowanym w Rutgers University (USA). Zasadą programu, zbudowanego w oparciu o filozofię aktywnego nauczania jest odbycie 30 lub 60 godzin zajęć wolontariackich w wybranej instytucji.
więcej o Spotkanie w sprawie ERAO

Odwołane zajęcia i dyżur prof. Ireny Borowik

14.10.2013
Prof. Irena Borowik z powodu choroby odwołuje zajęcia i dyżur w dniu 15 października (wtorek).
więcej o Odwołane zajęcia i dyżur prof. Ireny Borowik

Spotkanie Koła Naukowego – zapraszamy nowe osoby!

14.10.2013
Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w działalność Koła Naukowego Studentów i Studentek Socjologii UJ na spotkanie organizacyjne w poniedziałek, 14 października, godz. 19.00, sala 81.
więcej o Spotkanie Koła Naukowego – zapraszamy nowe osoby!