Wyniki sortowane według etykiety: studenci

"Miasta bez charakteru? Polskie miasta w perspektywie teorii scen"

13.03.2014
Zakład Socjologii Struktur Społecznych zaprasza na otwarte zebranie naukowe, w trakcie którego dr Marta Klekotko wygłosi referat pt. "Miasta bez charakteru? Polskie miasta perspektywie teorii scen". Spotkanie odbędzie się 20 marca 2014 r.(czwartek) w godz. 14:30 – 16:00 w pok. 56 (Instytut Socjologii UJ, ul. Grodzka 52)
więcej o "Miasta bez charakteru? Polskie miasta w perspektywie teorii scen"

Kursy zawieszone w semestrze letnim 2013/14

07.03.2014
W semestrze letnim 2013/2014 zawieszone zostają kursy, na których nie zostały wypełnione dolne limity uczestników. Osoby, które były zapisane na te kursy mogą w swoich sekretariatach przepisać się na inne zajęcia - w miarę wolnych miejsc.
więcej o Kursy zawieszone w semestrze letnim 2013/14

Zgłoszenia na 5. Kongres Młodej Socjologii - do 16 marca

05.03.2014
Koło Naukowe Studentów i Studentek Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić na 5. Kongres Młodej Socjologii, który odbędzie się 9 i 10 maja 2014 roku w Krakowie.. Abstrakty wystąpień można zgłaszać do 16 marca.
więcej o Zgłoszenia na 5. Kongres Młodej Socjologii - do 16 marca

Płatny staż w obszarze PR'u internetowego

05.03.2014
Firma z branży aplikacji mobilnych poszukuje studentów/absolwentów kierunków związanych z tematyką Public Relations. Celem stażu jest przeprowadzenie kampanii medialnej w internecie związanej z wprowadzeniem na rynek nowej wersji popularnej i innowacyjnej aplikacji.
więcej o Płatny staż w obszarze PR'u internetowego

„Warsztaty praktycznej pracy badacza" - rekrutacja do 7 marca

04.03.2014
Sekcja Badań Społecznych Koła Naukowego Studentów Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z firmą PMR Research organizuje unikalny cykl spotkań szkoleniowych, poświęconych praktycznym zagadnieniom pracy w branży badań rynkowych. Rekrutacja trwa do 7 marca.
więcej o „Warsztaty praktycznej pracy badacza" - rekrutacja do 7 marca

Zmiana terminu ćwiczeń z "Socjologii polityki" w tym tygodniu

03.03.2014
W tym tygodniu ćwiczenia z Socjologii polityki odbędą się wyjątkowo nie we wtorek (4.03), a w piątek (7.03) w godzinach 8.30-10.00 w sali nr 60.
więcej o Zmiana terminu ćwiczeń z "Socjologii polityki" w tym tygodniu

Socjologia religii - ważne ogłoszenie

28.02.2014
W porozumieniu z Dyrekcją Instytutu zapraszamy do udziału w kursie "Socjologia religii" tych z Państwa, którzy realizują program studiów II stopnia. Dotarły też do nas informacje, że termin wykładu i ćwiczeń dla wielu osób jest niefortunny – mamy możliwości zmiany tych terminów
więcej o Socjologia religii - ważne ogłoszenie

Zaproszenie na wykład prof. Krzysztofa Frysztackiego

26.02.2014
Przypominamy, że 6 marca o godz. 18.00 w Sali Kominkowej (czytelnia IS UJ) odbędzie się wykład prof. dr. hab. Krzysztofa Frysztackiego pt.: "Jak i dlaczego powstała praca socjalna?". Praca socjalna jest bardzo ciekawym i wyróżniającym się przykładem faktu społecznego, który narodził się oraz rozwinął ze względu na cały wachlarz czynników obiektywnych i subiektywnych.
więcej o Zaproszenie na wykład prof. Krzysztofa Frysztackiego

Zaproszenie na Maraton Krytyczny (do 28 lutego)

25.02.2014
Sekcja Socjologii Krytycznej KNSS UJ ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na IV Maraton Krytyczny, który odbędzie się w dniach 28-30.03.2014 w Domu Pracy Twórczej "STASIN" w Rabce-Zdroju. Ideą Maratonu Krytycznego jest pogłębienie perspektywy socjologicznej, a także poszerzenie jej o przemyślenia studentek i studentów innych kierunków. Do udziału zapraszamy osoby będące obecnie na studiach licencjackich i/lub magisterskich.
więcej o Zaproszenie na Maraton Krytyczny (do 28 lutego)

Nieobecność dr Marcjanny Nóżki

24.02.2014
Dr Marcjanna Nóżka będzie nieobecna od 28 marca do 11 kwietnia w związku z wyjazdem na Erasmusa.
więcej o Nieobecność dr Marcjanny Nóżki