Wyniki sortowane według etykiety: studenci

Zaproszenie do udziału w obozie badawczym

W semestrze letnim istnieje możliwość wzięcia udziału w obozie badawczym, dotyczącym społecznego wizerunku Służby Więziennej w Małopolsce. Obóz stanowi wyjątkową okazję zbadania słabo dotychczas poznanego świata służb dyspozycyjnych. Instytut Socjologii w ubiegłym roku podpisał umowę o współpracy z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Krakowie, co stwarza unikalną szansę prowadzenia badan empirycznych w tym słabo jak dotąd rozpoznanym obszarze.
więcej o Zaproszenie do udziału w obozie badawczym
aktualności studenci doktoranci pracownicy

Wykład Jeffreya C. Alexandra

Instytut Socjologii UJ zaprasza na wykład mistrzowski prof. Jeffreya C. Alexandra dedykowany prof. Piotrowi Sztompce z okazji 70. urodzin. Wykład pt. "Social Crisis and Societalization: A Cultural Sociology of Boundary Tension and Civil Repair" odbędzie się 11 marca 2014 (wtorek) o godz. 16.00 w Auli Collegium Novum. Jeffrey Charles Alexander – amerykański socjolog, przedstawiciel neofunkcjonalizmu
więcej o Wykład Jeffreya C. Alexandra

Dodatkowe kursy i obozy w semestrze letnim 2013/14

W semestrze letnim zostaną uruchomione dodatkowe kursy, które nie znalazły się w katalogach kursów. Ich opisy są dostępne w USOSie oraz na stroniewww.socjologia.uj.edu.pl/studia/katalog-kursow (errata do katalogu).
więcej o Dodatkowe kursy i obozy w semestrze letnim 2013/14
studenci doktoranci pracownicy

Konferencja "Krakowskie powietrze dziś i jutro"

Zapraszamy na konferencję pt."Krakowskie powietrze dziś i jutro – perspektywy poprawy jakości powietrza w Krakowie do roku 2018″ organizowaną w dn. 25 lutego 2014 r. przez Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć, w hotelu Campanile przy ul. Św. Tomasza 34 w Krakowie.
więcej o Konferencja "Krakowskie powietrze dziś i jutro"

Rejestracja w USOSie

Rejestracja na kursy w USOSie odbywa się od 17 lutego, godz. 10.00 do 1 marca godz. 23.59.
więcej o Rejestracja w USOSie

Podpięcia przedmiotów w USOSie

W związku z trwającymi rejestracjami przypominamy, że każdy przedmiot z semestru letniego 13/14 na który student jest zapisany należy podpiąć.
więcej o Podpięcia przedmiotów w USOSie

Ważne informacje dot. WSAD i WukoP

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA KURSÓW: WPROWADZENIE DO STATYSTYCZNEJ ANALIZY DANYCH (WSAD) ORAZ WYKORZYSTANIE PROGRAMÓW SPSS I EXCEL W BADANIACH SPOŁECZNYCH (WYKOP). W związku z zapytaniami poniżej zamieszczamy kilka wyjaśnień dotyczących organizacji kursów WSAD i WykoP w II semestrze.
więcej o Ważne informacje dot. WSAD i WukoP
studenci doktoranci

Harmonogram - II semestr 2013/14

Na stronie www.socjologia.uj.edu.pl/studenci/harmonogramy dostępny jest już harmonogram zajęć obowiązujący w II semestrze 2013/14. Rejestracja na kursy odbywa się od 17 lutego, godz. 10.00 do 1 marca godz. 23.59.
więcej o Harmonogram - II semestr 2013/14

Szkoła Letnia

Z przyjemnością informujemy wszystkich studentów zainteresowanych tematyką psychologii organizacji i zarządzania o możliwości udziału w Szkole Letniej "Summer.org - Innovative approach to organizational research and development". Kurs odbędzie się w Zakopanem w lipcu 2014, a za jego ukończenie studenci otrzymają 6 ECTS.
więcej o Szkoła Letnia
aktualności studenci doktoranci pracownicy

Wykład "Jak i dlaczego powstała praca socjalna?"

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. dr. hab. Krzysztofa Frysztackiego pt.: "Jak i dlaczego powstała praca socjalna?", który odbędzie się 6 marca (czwartek) o godz. 18.00 w Sala Kominkowej (czytelnia IS UJ), ul. Grodzka 52 w Krakowie. Praca socjalna jest bardzo ciekawym i wyróżniającym się przykładem faktu społecznego, który narodził się oraz rozwinął ze względu na cały wachlarz czynników obiektywnych i subiektywnych.
więcej o Wykład "Jak i dlaczego powstała praca socjalna?"