Wyniki sortowane według etykiety: studenci

IV Maraton Krytyczny

03.02.2014
Sekcja Socjologii Krytycznej KNSS UJ zaprasza na IV Maraton Krytyczny, który odbędzie się w dniach 28-30.03.2014 w Domu Pracy Twórczej "STASIN" w Rabce-Zdroju.Ideą Maratonu Krytycznego jest pogłębienie perspektywy socjologicznej, a także poszerzenie jej o przemyślenia studentek i studentów innych kierunków. Do udziału zapraszamy osoby będące obecnie na studiach licencjackich i/lub magisterskich
więcej o IV Maraton Krytyczny

Pokaz filmu "Kraków miastem bez barier?"

21.01.2014
Zapraszamy na pokaz filmu pt. "Kraków miastem bez barier?" (w wersjach z audiodeskrypcją, napisami i tłumaczeniem na PJM), który został przygotowany przez studentów i studentki socjologii UJ. Pokaz odbędzie się 29 stycznia 2014 r. o godz. 17.00 w Audytorium Maximum UJ, ul. Krupnicza 33, sala wystawowa A. Przez wiele miesięcy badaczki z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego prowadziły wywiady z osobami z niepełnosprawnością ruchową, wzrokową i słuchową.
więcej o Pokaz filmu "Kraków miastem bez barier?"

Stowarzyszenie PARASOL poszukuje wolontariuszy/ek

21.01.2014
Jeśli masz wolny czas, około 6 godzin tygodniowo zapraszamy Cię do odbycia wolontariatu w naszym stowarzyszeniu Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL. Praca woluntarystyczna będzie polegała na bezpośredniej pracy z beneficjentami - dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi w terenie - streetworking.
więcej o Stowarzyszenie PARASOL poszukuje wolontariuszy/ek

Zaproszenie do publikowania na Krytyka.org

20.01.2014
Zapraszamy do publikowania na stronie www.krytyka.org. Krytyka.org to portal publicystyczno-naukowy, od 2006 roku współtworzony przez studentki i studentów socjologii UJ. Obecnie w pracę nad stroną zaangażowane są z osoby z różnych kierunków, środowisk i miast, próbując wspólnie stworzyć przestrzeń do dyskusji i wymiany poglądów
więcej o Zaproszenie do publikowania na Krytyka.org

Rekrutacja: Erasmus+ Studia

16.01.2014
Od 1 do 28 lutego potrwa rekrutacja do programu Erasmus+ Studia na rok akademicki 2014/15. Stypendium Erasmus+ to szansa na spędzenie semestru lub całego roku w jednej z europejskich uczelni (nie tylko w Unii Europejskiej). Instytut Socjologii oferuje ok. 120 miejsc w 50 uczelniach partnerskich – to jedna z najbogatszych ofert na całym Uniwersytecie Jagiellońskim!
więcej o Rekrutacja: Erasmus+ Studia

Terminy egzaminów w sesji zimowej

15.01.2014
Terminy egzaminów w sesji zimowej są dostępne na podstronie Harmonogramy i dyżury
więcej o Terminy egzaminów w sesji zimowej

Dni Erasmusa w Instytucie Socjologii UJ

17.01.2014
Serdecznie zapraszamy na Dni Erasmusa w Instytucie Socjologii UJ, które odbędą się w dniach 21-23 stycznia 2014 (wtorek-czwartek). Każdego dnia w godzinach 10.00-13.00 na stoisku w okolicach Sekretariatu na I piętrze IS UJ będzie można uzyskać informacje na temat zasad rekrutacji na stypendium, porozmawiać ze studentami i studentkami, którzy uczestniczyli w programie Erasmus, oraz zdobyć praktyczne informacje z pierwszej ręki
więcej o Dni Erasmusa w Instytucie Socjologii UJ

Poszukiwani wolontariusze

10.01.2014
Dział Pomocy Bezdomnym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej poszukuje wolontariuszy do pomocy stretworkerom. Wolontariusz otrzymuje umowę. Obejmuje go ubezpieczenie, przechodzi szkolenie BHP.
więcej o Poszukiwani wolontariusze

Terminy egzaminów w sesji zimowej

09.01.2014
Terminy egzaminów w sesji zimowej znajdują się w zakładce "Harmonogramy i dyżury" i będą na bieżąco aktualizowane.
więcej o Terminy egzaminów w sesji zimowej

Wolny 3 stycznia

20.12.2013
Przypominamy, że dzień 3 stycznia jest wolny od zajęć dydaktycznych.
więcej o Wolny 3 stycznia