Wyniki sortowane według etykiety: doktoranci

20.06.2013
Instytut Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, Instytut Socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Oddział Warszawski Polskiego Towarzystwa Socjologicznego oraz "Stan Rzeczy" - czasopismo naukowe zapraszają do udziału w konferencji pt.:"Kultury kontestacji - dziedzictwo kontrkultury i nowe ruchy społecznego sprzeciwu", która odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2013 r. w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.
więcej o konferencja: "Kultury kontestacji - dziedzictwo kontrkultury i nowe ruchy społecznego sprzeciwu"

20.06.2013
Do 15 lipca można składać propozycja abstraktów na konferencję "Writing Literature, Reading Society. Power, Politics and Economy in Contemporary Literary Production", która odbędzie się 28-29 października 2013.
więcej o call for papers: "Writing Literature, Reading Society. Power, Politics and Economy in Contemporary Literary Production"

Warsztaty w Lizbonie i szkoła letnia w Barcelonie

16.06.2013
Sieć Europaeum, której Uniwersytet Jagielloński jest członkiem, ogłosiła nabór na szkołę letnią w Barcelonie oraz warsztat dla studentów i doktorantów w Lizbonie. Poniżej znajdą Państwo "call for applications".
więcej o Warsztaty w Lizbonie i szkoła letnia w Barcelonie

Wykład otwarty z psychometrii

14.06.2013
Zapraszamy Państwa na wykład otwarty z psychometrii, który wygłosi profesor Wim van der Linden. Wykład jest kolejnym z serii wykładów psychometrycznych, które w Krakowie prezentują najwyższej klasy światowi psychometrycy w ramach programu studiów "Pomiar Edukacyjny", realizowanych w Instytucie Socjologii UJ
więcej o Wykład otwarty z psychometrii

Polecamy lekturę

14.06.2013
Polecamy publikacje naszej doktorantki mgr Marty Duch-Dyngosz, które ukazały się w czerwcowym numerze miesięcznika "ZNAK"
więcej o Polecamy lekturę

Nagrody Naukowe "Polityki"

14.06.2013
Do 30 czerwca przyjmowane są aplikacje do 13 edycji Nagród Naukowych POLITYKI. W konkursie przyznanych zostanie pięć stypendiów w wysokości 30 tys. zł każde.
więcej o Nagrody Naukowe "Polityki"

Nabór do studium pedagogicznego i akademiki

13.06.2013
Na stronach uniwersyteckich dostępne są już informacje o naborze do Studium Pedagogicznego oraz o przydziale miejsc w akademikach