WIECZORY SOCJOLOGICZNE: O edukacji w pandemii i nie tylko. Dyskusja wokół raportu „Poza horyzont. Kurs na edukację"

Szanowni Państwo,

Oddział Krakowski PTS oraz Instytut Socjologii UJ serdecznie zapraszają na spotkanie naukowe i dyskusję w ramach cyklu WIECZORY SOCJOLOGICZNE pt. O edukacji w pandemii i nie tylko. Dyskusja wokół raportu „Poza horyzont. Kurs na edukację".

W dyskusji udział wezmą:

• prof. dr hab. Jerzy Hausner (ekonomista, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)
  • dr hab. Barbara Worek, prof. UJ (socjolożka, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)
  • Oktawia Gorzeńska (edukatorka, Akademia Przywództwa Edukacyjnego)
  • dr hab. Piotr Długosz, prof. UP (socjolog, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie)

Spotkanie poprowadzi dr hab. Maria Świątkiewicz-Mośny, prof. UJ.

Spotkanie odbędzie się 29 października 2020 r. (czwartek) o godzinie 18:00 na platformie MsTeams: DOSTĘP TUTAJ

Raport dostępny jest na STRONIE

Zob. także: ZAPROSZENIE