Czwarta edycja Letniej Szkoły Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych

Badaczkom i Badaczom zajmującym się naukami społecznymi i humanistycznymi serdecznie polecamy czwartą edycję Letniej Szkoły Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych (LS CAQDAS).

Letnia Szkoła to interdyscyplinarne szkolenia i warsztaty oferowane przez Pracownię CAQDAS TM Lab badaczom i badaczkom jakościowym reprezentującym różne orientacje metodologiczne i analityczne.

Czwarta edycja Letniej Szkoły Analizy Danych i Metod Badań Jakościowych odbędzie się w dniach 6-11 września 2021 r.

Wszystkie warsztaty odbędą się w formie zdalnej na platformach MS Teams i ZOOM Meeting.
Uczestnikom i uczestniczkom zostaną udostępnione linki do zespołów warsztatowych i materiały przygotowane przez prowadzących.

Szczegółowe informacje dostępne są na STRONIE.

Zgłoszenie udziału w Letniej Szkole CAQDAS i rejestracja na wybrane warsztaty odbywa się przez FORMULARZ REJESTRACYJNY.

Data opublikowania: 19.03.2021