Dzień Otwarty Wydziału Filozoficznego #online

Zapraszamy do wirtualnego spotkania na żywo, w najbliższą sobotę, 10 kwietnia od 9:20 do 18:30 przygotowaliśmy dla Was bogaty program przybliżający Wydział Filozoficzny z każdej strony!

W ramach wydarzenia będzie można poznać ofertę studiów, możliwości rozwoju i aktywności studenckiej. Nie zabraknie sesji Q&A i możliwości spotkań indywidualnych. W spotkaniu wezmą udział wykładowcy i studenci Wydziału Filozoficznego, który swoją historią sięga do XIV wiecznego Wydziału Sztuk Wyzwolonych. Współcześnie wydział jest wiodącą jednostką naukową i dydaktyczną (posiada najwyższą ocenę jakości działalności naukowej w kraju: A+).

Na każde godzinne spotkanie z Instytutem/Katedrą składać się będzie 30 minut prezentacji o jednostce i ofercie studiów, 15 minut moderowanej rozmowy oraz 15 minut sesji QA, następnie przez pół godziny przedstawiciele będą dostępni na indywidualne pytania w pokoju na MsTeams.

Na spotkanie z Instytutem Socjologii UJ zapraszamy od godziny 12:10!

Transmisje na żywo będą dostępne równolegle na Facebooku oraz Youtube Wydziału Filozoficznego UJ.

Będziemy dla Was dostępni do godziny 13:40 w zespole IS UJ na MsTeams, gdzie będziecie mogli z nami porozmawiać, zapytać o najbardziej interesujące Was kwestie, poznać nas!

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia RELACJI ZE SPOTKANIA!

Szczegółowy program Dnia Otwartego dostępny jest na STRONIE. A po więcej informacji zapraszamy na Facebooka.

Data opublikowania: 07.04.2021