Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Ogłoszenia

Zaproszenie na spotkanie z Piotrem Harhajem

01.12.2022
To, czego potrzebujemy dzisiaj to BLISKOŚĆ, AUTENTYZM i POROZUMIENIE w relacjach. Jednym słowem określamy to SAMOPOMOCĄ. To nie tylko nasze codzienne działania na rzecz Bliskich, ale tez bardzo ciekawe rozwiązania instytucjonalne! Już 6 grudnia mikołajkowy prezent dla wszystkich, którym bliskie są rozmowy o Człowieku, relacjach i innowacyjnych działaniach – spotkanie z liderem działań samopomocowych w Polsce i twórcą gdyńskiego Centrum Samopomocy, pedagogiem i pracownikiem socjalnym z krwi i kości Piotrem Harhajem i jego kosmicznymi akcjami! Jeśli chcesz się dowiedzieć, co ma Święty Walenty do róży, jaki jednoksiąg napisali ludzie z Trójmiasta (i nie tylko), spotkać się z doświadczeniem przezwyciężania kryzysów – we wtorkowy poranek odpakuj nasz mikołajkowy prezent i dołącz do spotkania online na ZOOM!
więcej o Zaproszenie na spotkanie z Piotrem Harhajem

Zaproszenie do udziału w konferencji "Wsparcie i aktywizacja seniorów z zaburzeniami poznawczymi i ich rodzin"

22.11.2022
OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA WSPARCIE I AKTYWIZACJA SENIORÓW Z ZABURZENIAMI POZNAWCZYMI I ICH RODZIN Organizatorzy: Zakład Kulturowych Aspektów Problemów Społecznych Instytutu Filozofii i Socjologii Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie Zakład Profilaktyki Społecznej i Pracy Socjalnej Instytutu Pedagogiki Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie Fundacja Pomocy Młodzieży i Dzieciom Niepełnosprawnym "Hej, Koniku!" PROGRAM KONFERENCJI: 9.00 – 9.30 Rejestracja 9.30 – 10.15 Inauguracja konferencji 9.30 – 9.45 Otwarcie konferencji 9.45 – 10.15 Wykład inauguracyjny: Kwestie społeczne związane ze starzeniem się społeczeństwa polskiego dr hab. Agata Chabior, prof. UJK, Kierownik Zakładu Edukacji Dorosłych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
więcej o Zaproszenie do udziału w konferencji "Wsparcie i aktywizacja seniorów z zaburzeniami poznawczymi i ich rodzin"

"Społeczeństwo cyfrowe" - spotkanie tutorialowe

17.11.2022
Studenci i studentki specjalizacji Społeczeństwo cyforwe! Uprzejmie informujemy o spotkaniu tutorialnym z koordynatorką specjalizacji dr hab. Małgorzatą Bogunią-Borowską, prof. UJ, które odbędzie się w dniu 30 listopada (środa), godz. 14:00 - 15:30 w pokoju 50. Zapraszamy!
więcej o "Społeczeństwo cyfrowe" - spotkanie tutorialowe

Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023

16.11.2022
Droga Studentko, Drogi Studencie, Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023! Igrzyska Europejskie to zawody sportowe, które aspirują, aby stać się najważniejszą imprezą Starego Kontynentu. W przyszłym roku do Polski przyjadą sportowcy z 50 krajów, aby zmierzyć się w blisko 30 dyscyplinach i walczyć o medale. Kraków i inne polskie miasta od 21 czerwca do 2 lipca 2023 roku będą gospodarzami europejskiego sportu. Nie może Cię tam zabraknąć.
więcej o Zostań wolontariuszem Igrzysk Europejskich Kraków Małopolska 2023

Czwartek z Socjologią Historyczną - 10 listopada 2022 r.

04.11.2022
CZWARTKI Z SOCJOLOGIĄ HISTORYCZNĄ W imieniu Przewodniczącego Sekcji Socjologii Historycznej PTS dr. Borysa Cymbrowskiego i zespołu Czwartków serdecznie zapraszamy na seminarium, na którym MARCIN FRYBES (CC) wygłosi wystąpienie zatytułowane AMERYKAŃSCY I FRANCUSCY PRZYJACIELE SOLIDARNOŚCI. Komentować będzie: PATRYK PLESKOT (IPN). Spotkanie odbędzie się 10 listopada 2022 r. o godz. 17:00 w sali 3.012 Ośrodka Kultury Francuskiej UW, ul. Dobra 55 w Warszawie. Możliwe będzie uczestnictwo zdalne na platformie Zoom. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy z Nicolasem Maslowskim (n.maslowski@uw.edu.pl) lub Jarosławem Kiliasem (j.kilias@uw.edu.pl) do 10 listopada 2022 r. do godz. 14:00. Łącza wyślemy drogą mailową.
więcej o Czwartek z Socjologią Historyczną - 10 listopada 2022 r.