Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Pomiń baner

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Specjalizacje na studiach II stopnia

W ramach ścieżki specjalizacyjnej możliwy jest rozwój zaawansowanej wiedzy i profesjonalnych kompetencji, zogniskowanych na wysoko cenionych umiejętnościach na rynku pracy.

Student/ka może wybrać jedną z trzech specjalizacji:

 1. Analiza danych i badania społeczne
  Wybór ścieżki pozwala zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu projektowania badań społecznych oraz analizy i interpretacji danych
   
 2. Komunikowanie społeczne
  Wybór ścieżki pozwala zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu analizowania i strategicznego projektowania komunikowania społecznego z uwzględnieniem wszystkich poziomów życia społecznego oraz różnorodnych kanałów, technologii i celów komunikacyjnych
   
 3. Społeczeństwo cyfrowe
  Wybór ścieżki pozwala zdobyć specjalistyczną wiedzę z zakresu opisu i analizy dynamiki zmian, procesów społecznych związanych z rozwojem nowych technologii.


WYBÓR ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA:

Studenci i studentki wybierają ścieżkę ogólnosocjologiczną lub specjalizacyjną (jedną ze specjalizacji) na studiach II stopnia poprzez wypełnienie i podpisanie DEKLARACJI WYBORU ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA przed rozpoczęciem studiów, w momencie wpisu na studia. Dzięki temu już od samego początku studiów w Instytucie Socjologii możesz skupić się na tym, co naprawdę najbardziej Cię interesuje!